Bérszámfejtő és TB ügyintéző Bérszámfejtő és TB ügyintéző …

TMF Group
in Budapest, Budapest fovaros, Hungary
Permanent, Full time
Be the first to apply
Competitive
TMF Group
Competitive
Bérszámfejtő és TB ügyintéző
A TMF Group-ról

A TMF Magyarország Kft. a holland TMF Group részeként hazai és külföldi válallatok számára nyújt segítséget a helyi, nemzetközi illetve csoport szintű előírásoknak történő megfelelés terén - szoros együttműködésben az ügyfél szaktanácsadóival. Világszerte több mint 120 irodánk működik 80 országban, elhivatott kollégáink száma pedig meghaladja a 7000 főt.

Magyarországon ügyfeleink igényei szerint elsősorban könyvelési, bérszámfejtési valamint társasági jogi és képviseleti szolgáltatásokat nyújtunk, globális szinten egyik vezető pozíciót betöltve a szektorban.

Milyen képességekkel kell rendelkezned?
  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 3 év gyakorlat;
  • TB és adójogszabályok naprakész ismerete
  • Excel ismeret;
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség;
  • Önállóság;
  • Precíz munkavégzés;
  • Csapatjáték;

Milyen képességeid számítanak előnynek?
  • NEXON rendszerek ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Kisebb csapat koordinálása

Feladatok:
  • Bérszámfejtési és TB ügyintézési feladatok teljes körű ellátása nemzetközi ügyfélkör részére a magyar jogszabályok alapján;
  • Bérekhez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, könyvelési feladások elkészítése;
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel;
  • Kapcsolattartás hatóságokkal;
  • Részvétel kisebb csapat feladatainak ellenőrzésében

Miért szeretünk a TMF-nél dolgozni?

Mert fókuszban a munkatársaink és a magas szolgáltatási minőség áll, ezáltal
  • folyamatos szakmai fejlődést, továbbképzéseket biztosítunk,
  • többféle iparág megismerésének lehetőségével;
  • nagy tapasztalattal rendelkeznek munkatársaink, akik szívesen megosztják szakmai tudásukat,
  • fiatal, lendületes és segítőkész csapatban
  • tudjuk, és érezzük is, hogy fontosak vagyunk, mint munkatársak,
  • mentorok segítik az újonnan érkező kollégákat a cég kultúrájának megismerésében,
  • ingyenes angol nyelvoktatásokon vehetünk részt,
  • világos, és átlátható karrierút áll előttünk,

  • jól felszerelt, könnyen megközelíthető, modern irodai környezetben dolgozunk a panorámás Duna Towerben.

Hogyan tudsz jelentkezzni erre a pozícióra?

Jelentkezésed véglegesítéséhez csak kattints a "Jelentkezem" gombra, s küldd el frissített önéletrajzodat a weboldalunkon keresztül! Ne hagyd ki ezt a szuper lehetőséget, építsd karriered multinacionális vállalati környezetben, ahol Te vagy a középpontban!